Flexibilní kancelář s 2N IP interkomem

V rozsáhlých kancelářských budovách je velmi lehké se ztratit či nevědět, do kterých dveří vstoupit. V takové situaci každý návštěvník ocení možnost zavolat pomocí dveřního interkomu někomu, kdo mu pomůže.

24.07.2015

Právě pro tyto případy je ideálním řešením 2N IP interkom, který snadno nainstalujete např. na vstupní dveře do budovy. Snadno Vás spojí s recepční či ostrahou a zajistí Vám profesionální pomoc. Výhoda této technologie spočívá zejména v tom, že nezáleží na tom, kde se recepční v momentě hovoru nachází. Díky VoIP komunikaci může návštěvě odpovědět a pustit ji dovnitř nejen pomocí svého stolního telefonu, ale i mobilu či tabletu. Díky tomu je maximálně flexibilní.

A pokud byste pořád nevěřili, že je náš interkom tím správným řešením i pro Vás, podívejte se na krátká videa níže. Srovnávají chod kanceláře bez pokročilejší dveřní komunikace s flexibilní kanceláří, která využívá 2N IP interkom.

Jak by to tedy mělo či nemělo vypadat, když přijde návštěva do kanceláře?

Kancelář bez 2N IP interkomu 

Kancelář s 2N IP interkomem


    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.