Email2SMS a SMPP Vám teď umožní všechny 2N brány podporující VoIP

Nový firmware verze 1.14.0 pro 2N brány podporující VoIP s sebou přináší užitečné funkce Email2SMS a SMPP. Od června 2013 je můžete využít u bran 2N® VoiceBlue MAX, 2N® VoiceBlue Next, 2N® BRI Lite, 2N® BRI Enterprise, 2N® StarGate a 2N® BlueTower.

19.07.2013

Email2SMS

Email2SMS je funkce brány, která Vám umožní jednoduché a přehledné odesílání a příjímání SMS prostřednictvím emailového klienta (např. MS Outlook, Thunderbird, atd.). Své využití najde např. jako efektivní nástroj přímého marketingu při hromadných rozesílkách reklamních sdělení. Umožní Vám jedním emailem oslovit najednou až 100 příjemců, kteří dané reklamní sdělení obdrží formou SMS na svém mobilním telefonu. Navíc odeslané či přijaté zprávy uvidíte přímo v poště Vašeho emailového klienta. Funkce Email2SMS využívá emailový protokol SMTP/POP3 a s jednou bránou ji může používat až 200 uživatelů.
 

Kromě toho Vám pro hromadné odesílání a příjem velkých objemů textových zpráv zařízeními a aplikacemi třetích stran přes 2N bránu nabízíme i standardizovaný protokol SMPP (Short Message Peer-to-Peer ).
 

Nová verze firmware je ke stažení na webu 2N u výše jmenovaných bran. Pro aktivaci je nutné pro každou funkci zakoupit patřičnou licenci.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.