Efektivní zadávání RFID karet do přístupových systémů

2N vydává nový ovladač pro USB čtečku karet pracující na frekvenci 13.56 MHz a 125 kHz. Ta umožňuje jednoduché zadávání RFID karet do přístupových systémů, jako jsou 2N IP interkomy a 2N® Access Unit.

24.08.2015

S novým ovladačem pro USB čtečku karet je přidávání RFID karet do přístupových systémů mnohem jednodušší. Již nemusíte „běžet“ s kartou až k interkomu a pak vyhledávat její sériové číslo v logových záznamech. Ovladač pouze nainstalujete na počítač s připojenou USB čtečkou karet a přihlásíte se do webového rozhraní 2N Helios IP interkomu nebo 2N® Access Unit. Následně kartu přes USB čtečku načtete do systému a přidělíte ji příslušná přístupová práva.

Nový ovladač pro USB čtečku karet tak najde využití zejména na recepcích firem a kancelářských budov, kde často dochází k přidělování přístupových karet. Je jedno, zda půjde o nového zaměstnance, který bude potřebovat každodenní přístup do budovy, nebo jednorázovou návštěvu. Celý proces řízení přístupu do budovy a jednotlivých kanceláří bude rychlý a jednoduchý.

Tento ovladač bude rovněž podporovat i 2N® Access Commander, a to od verze softwaru 1.2.0. Ta bude uvolněna koncem září 2015.

Stáhnout ovladač

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.