Dveřní interkomy 2N teď můžete vzájemně propojit s IP multimediálními telefony Grandstream

S potěšením oznamujeme možnost vzájemného propojení systémů řady 2N® Helios IP dveřních a bezpečnostních interkomů s řešeními IP video telefonie od Grandstream Networks, špičkového amerického výrobce IP hlasové/video telefonie a IP video zabezpečovacích řešení.

15.06.2012

IP multimediální telefony firmy Grandstream GXV3140 a GXV3175 kombinují hlasové, video a multimediální funkce do jediného stolního zařízení a umožňují dvoucestné volání mezi zařízeními. Integrace řešení interkomů 2N s IP multimediálními telefony od Grandstream zaručuje zákazníkům flexibilní, nákladově efektivní a nepřetržité zabezpečení budov díky odesílání živých video záběrů osob a vozidel z kamery interkomu do IP telefonu společnosti Grandstream.

2N interkomy a multimediální telefony firmy Grandstream

„Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností Grandstream, předním výrobcem IP hlasové/video telefonie a IP zabezpečení,“ říká Michael Vostatek, ředitel Intercom Group u 2N. „Nabídka koncových bodů IP video telefonie od Grandstream zvyšuje úroveň našich řešení a představuje velkou příležitost pro naše distribuční partnery na různých vertikálních trzích, včetně zabezpečení, automatizace domácností a budov nebo ICT.“

Máte-li zájem o další informace o vzájemném propojení IP interkomů 2N® Helios s řešeními IP video telefonie od Grandstream, neváhejte a kontaktujte nás nebo se s námi spojte na Facebooku, Twitteru nebo LinkedIn.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.