Balíček služeb PHONE SERVICES od 2Ring je kompatibilní s 2N produkty

Společnost 2Ring, Cisco Preferred Solution Developer a 2N strategický partner, právě vydala šestou verzi svého softwarového balíku 2Ring PHONE SERVICES, který je kompatibilní s interkomy 2N® Helios IP, 2N® VoiceBlue Next a 2N® NetSpeaker.

26.02.2013

Tato verze přináší vylepšení pro Cisco Unified Communication Manager a 2Ring nabízí některé ze základních funkcí zdarma ke stažení. Nová verze zahrnuje kompatibilitu s 2N produkty jako součást řešení.

2Ring PHONE SERVICES (IPPS) je balíček pokročilých služeb pro Cisco IP telefonii a poskytuje řadu funkcí, jako nouzové vysílání zpráv přes 2N® Helios IP a 2N® NetSpeaker, textové zprávy (SMS) na čísla uvnitř i mimo firemní síť pomocí 2N® VoiceBlue Next a dále nabízí možnost vytvářet firemní či osobní adresáře.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.