Aplikace 2N® Virtual Sound Card pro IP audio systém 2N® NetSpeaker

Rádi bychom Vás informovali, že v půlce července 2013 Vám s novým firmwarem verze 1.4.1 pro IP audio systém 2N® NetSpeaker přineseme i novou aplikaci 2N® Virtual Sound Card.

21.06.2013

SW aplikace 2N® Virtual Sound Card nahradí od této verze firmware stávající aplikaci 2N® NetSpeaker Player, která umožňuje jednoduché přehrávání audio souborů z vašeho PC do připojených 2N® NetSpeaker jednotek nebo do jednotlivých vytvořených zón. Funkcionalita původní aplikace zůstane s 2N® Virtual Sound Card zachována a navíc nově získáte:

  • Přehrávání audio souborů pomocí jakéhokoli multimediálního přehrávače, na který jste zvyklí (např. iTunes, Winamp, Windows Media Player, apod.)
  • Audio soubory již nebudete muset přidávat přímo do aplikace, jak tomu bylo v případě aplikace 2N® NetSpeaker Player
  • Pouhým kliknutím na aplikaci vyberete, ve kterých 2N® NetSpeaker jednotkách/zónách chcete audio soubory přehrávat

Aplikaci 2N® Virtual Sound Card může mít nainstalovanou každý uživatel na svém počítači. Po spuštění se aplikace připojí na 2N® NetSpeaker server, na který se uživatel přihlásí pomocí uživatelského jména a hesla.

 

2N® Virtual Sound Card

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.