Aktualizovaný firmware 1.25 pro GSM brány

2N vydává další aktualizaci firmware pro GSM brány 2N® VoiceBlue Next, 2N® VoiceBlue MAX, 2N® BlueTower, 2N® StarGate, 2N® BRI Lite a 2N® BRI Enterprise. Verze 1.25 přináší nejen opravy chyb, ale i řadu nových funkcí a vylepšení.

09.07.2015

  • NTP klient – umožňuje synchronizaci času GSM brány i z veřejně dostupného serveru. Brána tak má vždy nastaven aktuální čas umožňující korektní funkčnost a evidenci záznamů o hovorech a SMS.
  • Nové GUI (Graphical User Interface) pro náhled stavu GSM/UMTS modulů – přináší snazší ovládání všech GSM modulů a taktéž okamžitý přehled o jejich stavu napříč celou GSM bránou.
  • Přístup do webového rozhraní pro SMS uživatele – nově se může více uživatelů přihlásit ke GSM bráně přes webové rozhraní a odesílat přímo z něj SMS zprávy. Tato funkce je automaticky dostupná pro všechny zákazníky, kteří si pořídí Email2SMS a/nebo SMPP licenci.
  • Vylepšená stabilita GSM bran 2N® VoiceBlue Next a 2N® VoiceBlue MAX pod těžkou 24/7 zátěží.

Popis všech nových funkcí včetně možnosti stáhnout si nový firmware ve verzi 1.25 naleznete na webu 2N u konkrétní GSM brány v sekci Ke stažení.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.