2N znovu uspěla v soutěži Exportér roku

Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. se znovu umístila na druhém místě prestižní soutěže Exportér roku, která každoročně oceňuje exportéry, kteří jsou hnacím motorem české ekonomiky. 2N v roce 2012 vyvezla zboží v hodnotě téměř 358,5 milionů korun až do 122 zemí celého světa a v této soutěži tak získala cenu Rozhodčího soudu v kategorii Exportér s největším počtem exportních destinací.

23.01.2014

Tradiční klání českých vývozců se tak v roce 2013 uskutečnilo již po devatenácté a znovu nám nabídlo ojedinělou příležitost, jak mezioborově porovnat výkonnost firmy a poměřit se s těmi nejlepšími. Zúčastnit se ho mohli všichni exportéři se sídlem v České republice s ročním objemem vývozu nad 100 milionů korun.

Výsledky byly slavnostně vyhlášeny v atraktivním prostředí Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí s účastí prezidenta republiky Miloše Zemana a vládních činitelů. Tímto umístěním jsme znovu potvrdili, že se oprávněně řadíme mezi nejlepší vývozce České republiky, jejichž exportní výsledky výraznou měrou přispívají k tvorbě českého HDP.

www.exporterroku.com

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.