2N získala pro své vlajkové produkty homologaci v Brazílii

Jako jediný výrobce IP interkomů jsme po náročném testovacím procesu získali homologaci v Brazílii, která nás opravňuje k prodeji a používání interkomů řady 2N® Helios IP na tamním trhu.

03.03.2014

2N tak po dlouhých měsících testování úspěšně dokončila náročný homologační proces interkomů a dne 14.2.2014 obdržela od brazilského telekomunikačního úřadu Anatel prestižní certifikát. Získaná homologace potvrzuje, že naše interkomy 2N® Helios IP Force, 2N® Helios IP Vario2N® Helios IP Safety a 2N® Helios IP Uni splňují přísné požadavky brazilských norem.

Netrpělivě očekávaná homologace má pro naši společnost velký význam. Od této chvíle můžeme naše interkomy nejen prodávat po celé Brazílii, ale i účastnit se veřejných výběrových řízení. Tato zpráva navíc jistě potěší i naše brazilské zákazníky, jimž homologace zaručí bezproblémové celní odbavení našich výrobků.

V rámci testovacího procesu splnily naše produkty celkem tři normy:

  • ETSI TS 102 027-2 V4.1.1 (2006-07), G. 711 týkající se pulzně kódové modulace (PCM) hlasových frekvencí (11/88)
  • Norma č. 442 týkající se elektromagnetické kompatibility
  • Norma č. 529 týkající se elektrické bezpečnosti

Výše uvedené certifikáty najdete na webových stránkách úřadu Anatel. Ve formuláři vyplňte „2N“ v kolonce „Nome Fabricante (jméno výrobce). 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.