2N zavádí Systém environmentálního managementu

Na konci června 2015 byl v naší společnosti proveden certifikační audit Systému environmentálního managementu. Ten jsme úspěšně absolvovali a získali tak certifikaci ISO 14001:2004.

09.09.2015

Implementací Environmentálního managementu jsme se zařadili k předním světovým výrobcům, kteří mají zavedený systém ochrany životního prostředí. Ten uplatňujeme napříč celou společností, a to od vývoje produktu až po skončení jeho životního cyklu. Při provádění jednotlivých činností tak pravidelně sledujeme jejich vliv na životní prostředí. Snažíme se nejen dodržovat platné zákony, vyhlášky a nařízení na ochranu životního prostředí, ale i podnikat kroky, kterými předcházíme jeho znečištění či ohrožení.

„Zavedením Systému environmentálního managementu jsme si nastavili ambiciózní cíle pro další snižování negativního vlivu činnosti naší společnosti na životní prostředí. Chceme rovněž využít našich výrobků pro zvýšení pozitivních dopadů na životní prostředí, a to především v oblasti Energy managementu,“ říká Zuzana Svitačová, EMS manažer ve 2N TELEKOMUNIKACE. Zároveň doplňuje: „Certifikace ISO 14001:2004 je pro nás taktéž důležitá při získávání dalších významných zákazníků. Ta je totiž mnohdy jednou z podmínek k zahájení spolupráce.“

Za předpokladu dodržování zavedeného Systému environmentálního managementu podle ISO 14001:2004 je získaný certifikát platný až do 15. července 2018. Tehdy bude provedena recertifikace na další období.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.