2N zahájila realizaci vzdělávacího projektu s podporou EU

V souladu se strategií dlouhodobého rozvoje kompetencí zaměstnanců společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. byl počátkem roku 2011 zahájen dlouhodobý vzdělávací program pod názvem: „Každý zaměstnanec podnikatelem v naší mezinárodní firmě“. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu Praha & EU - Investujeme do vaší budoucnosti v rámci Operačního programu Praha – adaptabilita.

14.03.2011

Cíl projektu:

Novým strategickým cílem 2N je přeměna firmy na mezinárodní společnost, etablovanou a trvale působící na celosvětových trzích. Jde o změnu z pozice českého exportéra na mezinárodní společnost s pevnými kořeny po celém světě, propagující české výrobky a českou dovednost. Cílem vzdělávacího projektu je připravit zaměstnance na práci v mezinárodní společnosti s respektováním multijazykového a multikulturálního prostředí odpovídající mezinárodním standardům, kde zkušenosti, dovednosti, osobní kvality a přizpůsobivost lidí hraje podstatou roli při prosazení se na světových trzích.

 

Evropský sociální fond

Praha & EU - Investujeme do vaší budoucnosti


V rámci projektu a v souladu s tímto záměrem vznikne:

a) nový kompetenční model pro pracovníky společnosti

b) cíleně zaměřený vzdělávací program pro:

  • zvýšení jazykových schopností v interní i obchodní komunikaci
  • rozvíjení leadrovských a manažerských kvalit pro působení v mezinárodním prostředí
  • zvýšení schopnosti prezentovat výrobky na mezinárodních trzích
  • podporu změny a zkvalitnění vnitřních procesů firmy

c) personálně-vzdělávací informační systém pro podporu a trvalé udržení vzdělávacích aktivit

Jako součást projektu je zaveden institut interního lektora. Převažující část vzdělávacích aktivit je realizována jejich prostřednictvím. Tím je zajištěn trvalý rozvoj vzdělávacích aktivit i po ukončení tohoto projektu. Budou vytvořeny nové e-learning nástroje pro samostudium zaměstnanců společnosti. Inovace vzdělávacích procesů, příprava nových metod, tvorba kompetenčního modelu a část odborných vzdělávacích kurzů bude zajištěna s využitím externích dodavatelů.

„Investici do rozvoje lidských zdrojů považujeme za nezbytnou, protože víme, že lidský potenciál je to nejcennější, čím může expandující společnost disponovat. Proto chceme všem zaměstnancům vytvořit dostatečné motivační prostředí a poskytnout jim prostor pro jejich osobní růst a nové možnosti vzdělávání. Sledujeme tím zajištění pozornosti zaměstnanců na tento rozvojový krok napříč odděleními s jasným cílem získat potřebné jazykové, osobní, odborné, manažerské a další kompetence pro mezinárodní působení naší společnosti. Jsme rozhodnuti investovat do intenzivního vzdělávání a vychovávat tak ve firmě stabilní a produktivní kolektiv“, říká Ing. Tomáš Trefný, manažer vzdělávacího projektu.

 

Název projektu: Každý zaměstnanec podnikatelem v naší mezinárodní firmě
Registrační číslo projektu:
CZ.2.17/1.1.00/33008
Termín realizace projektu: 01/2011 - 06/2013

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.