2N vystavuje na veletrzích ASIS a CEDIA ve Spojených státech

Na jednom z největších veletrhů bezpečnostních technologií ASIS v Orlandu, který se koná 12. až 14 září, vám představíme naše inovace v přístupových systémech, IP interkomech a řešeních pro zabezpečení škol a podniků. Později, ve stejném týdnu (15.–17. září), se rovněž zúčastníme veletrhu CEDIA 2016, který je zaměřen na domácí automatizaci. Můžete se těšit na naše inteligentní integrovaná řešení pro domácnost.

29.08.2016

Bezpečnost osob ve školách, v kancelářích a na veřejných místech je v dnešní době maximálně důležitá! Proto ve 2N vyvíjíme technologie, jejichž hlavním posláním je zajistit vaši bezpečnost. Nabízíme řešení pro omezení rizik hrozících dětem, učitelům, obchodníkům, lékařům i všem ostatním, kteří žijí, pracují nebo si hrají ve veřejných budovách či na veřejných prostranstvích. Naše interkomy a řešení pro řízení přístupu jsou doslova v první linii při zajišťování bezpečného přístupu do budov. Disponují nejmodernější technologií Bluetooth, integrovanou HD kamerou, pokročilými audio funkcemi či nočním viděním. Naše produkty jsou vyvíjeny s ohledem na dlouhodobou životnost a vysokou odolnost vůči útoku a nabízí chytre funkce, které zvyšují nejen vaši bezpečnost, ale i bezpečnost vašeho okolí.

Navštivte náš stánek č. 3767 na veletrhu ASIS 2016 v Orlandu na Floridě nebo stánek č. 8500 na veletrhu CEDIA. Seznamte se s podrobnostmi o našich řešeních pro zabezpečení škol, obchodních budov a domácností. Přesvědčte se o výhodách našich výrobků na vlastní oči a registrujte se ještě dnes!

Později, ve stejném týdnu, se zúčastníme veletrhu CEDIA 2016 v Dallasu (15.– 17. září). Na této největší výstavě zaměřené na domácí automatizaci vám představíme naše inteligentní integrovaná řešení pro domácnost. Budeme zde demonstrovat kompatibilitu a jednoduchost integrace našich výrobků se systémů předních dodavatelů v oblasti domácí automatizace, jako jsou například společnosti Control4, Crestron nebo AMX.

Navštivte náš stánek a seznamte se s možnostmi použití našich výrobků ve vašich projektech z oblasti domácí automatizace.            

Použijte kód NUS16 a registrujte se ještě dnes!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.