2N vystavuje na ISE v Amsterdamu

2N představí své nejnovější produkty na výstavě Integrated Systems Europe v Amsterdamu, která bude probíhat od 9. do 12. února 2016. Návštěvníkům našeho stánku předvedeme inovativní řešení z oblasti IP audia, kontroly vstupu a přístupových systémů.

26.01.2016

Sjednocujícím tématem našeho stánku 5-S87 je Reinventing IP for Audio, Intercoms and Access control. Jako přední světový hráč a inovátor řešení využívajících IP technologie chceme návštěvníky seznámit s veškerými výhodami a možnostmi využití 2N produktů.

Naše řešení z oblasti IP audia, kontroly vstupu či přístupových systémů se pyšní především snadnou instalaci, intuitivním ovládáním a uživatelským komfortem. U produktů z oblasti kontroly vstupu a přístupových systémů navíc hraje zásadní roli vysoká míra bezpečnosti. Tu zajišťují v různých typech objektů, ať už to jsou kanceláře, úřady, školy nebo domácnosti.

Registrujte se na výstavu Integrated Systems Europe bezplatně! Zadejte kód 914618.
 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.