2N vydává firmware 2.13 pro přístupové systémy

V půlce září jsme vydali nový firmware verze 2.13 pro dveřní interkomy řady 2N Helios IP a přístupový systém 2N® Access Unit. Ten přináší podporu pro reverzní zámky, webovou konfiguraci displeje 2N® Helios IP Vario, vylepšené nahrávání uživatelských zvuků a mnoho dalších vylepšení.

17.09.2015

  • Podpora reverzních zámků (failsafe locks) – reverzní zámek je při zapnutí elektrického napětí zavřen a při jeho přerušení zase otevřen. Využívá se např. u evakuačních východů. V případě výpadku napájení tak bude díky reverzní funkci zámek otevřen a umožní únik z budovy. Reverzní zámky podporují 2N IP interkomy i 2N® Access Unit.
  • Nastavení displeje interkomu 2N® Helios IP Vario – displej je nově možné nastavit přímo z webového rozhraní interkomu. Konfigurace displeje bude rovněž možná ze softwaru 2N® Access Commander verze 1.2.0, která bude vydána koncem září 2015.
  • Nahrávání vlastních uživatelských zvuků - přímo přes webové rozhraní interkomu teď dokážete nahrát nové uživatelské zvuky. Potřebujete pouze mikrofon.
  • Vložení náhledu videa na vlastní web stránku – nyní najdete ve webovém rozhraní interkomu embed kód pro vložení videa na jinou stránku. Usnadní to vkládání videa z interkomu do webových aplikací způsobem obvyklým u IP kamer.

Výčet všech nových funkcí a opravených chyb naleznete v release notes pro tento firmware, a to vždy na stránce konkrétního produktu v sekci „Ke stažení“.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.