2N úspěšně ukončila vzdělávací projekt s podporou EU

V souladu se strategií dlouhodobého rozvoje kompetencí zaměstnanců společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. byl počátkem roku 2011 zahájen dlouhodobý vzdělávací program pod názvem: „Každý zaměstnanec podnikatelem v naší mezinárodní firmě“. Projekt byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu Praha & EU - Investujeme do vaší budoucnosti v rámci Operačního programu Praha – adaptabilita. Projekt byl úspěšně ukončen 30.6.2013.

12.08.2013

Cíl projektu:

Cílem vzdělávacího projektu bylo připravit zaměstnance na práci v mezinárodní společnosti s respektováním multijazykového a multikulturálního prostředí odpovídající mezinárodním standardům, kde zkušenosti, dovednosti, osobní kvality a přizpůsobivost lidí hrají podstatou roli při prosazení se na světových trzích. 

Evropský sociální fond

Praha & EU - Investujeme do vaší budoucnosti


V rámci projektu vznikl:

a) nový kompetenční model pro pracovníky společnosti

b) cíleně zaměřený vzdělávací program pro:

  • zvýšení jazykových schopností v interní i obchodní komunikaci
  • rozvíjení leadrovských a manažerských kvalit pro působení v mezinárodním prostředí
  • zvýšení schopnosti prezentovat výrobky na mezinárodních trzích
  • podporu změny a zkvalitnění vnitřních procesů firmy

c) personálně-vzdělávací informační systém pro podporu a trvalé udržení vzdělávacích aktivit

Jako součást projektu byl zaveden institut interního lektora. Převažující část vzdělávacích aktivit byla realizována jejich prostřednictvím. Tím je zajištěn trvalý rozvoj vzdělávacích aktivit i po ukončení tohoto projektu. Byly vytvořeny nové e-learning nástroje pro samostudium zaměstnanců společnosti. Inovace vzdělávacích procesů, příprava nových metod, tvorba kompetenčního modelu a část odborných vzdělávacích kurzů byla zajištěna s využitím externích dodavatelů.


Název projektu: Každý zaměstnanec podnikatelem v naší mezinárodní firmě
Registrační číslo projektu: CZ.2.17/1.1.00/33008 
Termín realizace projektu: 01/2011 - 06/2013

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.