2N se stala globálním exportérem roku

2N ovládla sedmnáctý ročník soutěže Exportní cena DHL UniCredit v kategorii „Globální exportér", která se letos vyhlašovala poprvé. V loňském roce jsme exportovali až do 138 zemí světa a stali jsme se tak absolutním vítězem této zcela nové kategorie.

04.12.2014

Kategorie „Globální exportér“ oceňuje exportéry z malých a středních společností, kteří v průběhu roku 2013 vyvezli výrobky do co nejvíce zemí. Podmínkou započtení uvedených zemí byl dosažený objem exportu do jednoho státu minimálně 100 tisíc korun.

„Tento úžasný výsledek je do velké míry dílem samostatnosti a odpovědnosti každého jednotlivce u nás ve firmě. Pokud tedy například obchodník zodpovědný za teritorium Asie zvažuje vstup na nový trh, je rozhodnutí do velké míry na něm. A to se vším, co k tomu patří, včetně osobní odpovědnosti. Výsledkem této svobody a vnitřní motivace je prakticky neomezená možnost rozjet byznys v jakémkoli regionu,“ říká o úspěšném výsledku Šimon Antropius, marketingový ředitel 2N TELEKOMUNIKACE. Ten dne 27. listopadu 2014 převzal slavnostní ocenění v panoramatickém sále ZOOM v Kongresovém paláci v Praze.

Společnost DHL UniCredit tak tento rok již po sedmnácté v řadě poukazuje na úspěchy českých firem, které dosáhly významného růstu v exportu svých produktů. Vítěze letošního ročníku soutěže Exportní cena DHL UniCredit včetně podrobného popisu kategorií a soutěžních kritérií najdete na http://www.exportnicena.cz/.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
04.12.2014 Exportní cena DHL UniCredit - Globální exportér 11.89 MB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.