2N se připravuje na výstavu Security Essen

Security Essen, nejvýznamnější světová výstava zaměřená na bezpečnostní technologie, otevře své brány už 23. září. Jedním z vystavovatelů je i 2N.

29.07.2014

Jako jeden z předních světových hráčů v oblasti bezpečnosti a kontroly vstupu chceme prostřednictvím naší expozice upozornit na nutnost spolehlivého zabezpečení v těchto vysoce exponovaných místech.

Chcete se o našich řešeních dozvědět více? Navštivte náš stánek 129 v hale 1 a vyzkoušejte si naživo naše IP interkomy. Zjistíte, jak se dají využít jejich bezpečnostní funkce v reálných instalacích, a seznámíte se s celou řadou dalších výhod, které nabízejí.    

Výstava Security Essen každoročně přivítá desetitisíce návštěvníků z celého světa, kteří sem míří za nejnovějšími trendy a inovacemi. Své produkty a řešení z oblasti bezpečnosti a požární ochrany v německém Essenu představí více než tisícovka firem. Více informací o výstavě najdete na adrese www.security-essen.de.
 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.