2N se připravuje na podzimní výstavy

S blížícím se podzimem se 2N začíná intenzivně připravovat na výstavy, kterých se zúčastní v následujících měsících. Jen v říjnu nás jich čeká hned několik:

22.08.2012

Začátkem října se zúčastníme výstavy CityScape Global v Dubaji (2.-4.10.2012), která je jednou z nejdůležitějších událostí v oblasti realit a developmentu na Středním východě. 2N zde představí portfolio špičkových IP interkomů, které jsou díky svým jedinečným vlastnostem předurčeny pro použití v různých prostředích. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.cityscapeglobal.com/.

Výstava

 

Další na řadě je výstava Futurecom v Rio de Janeiru (8.-11.10.2012), která je zaměřená na oblast telekomunikací a IT a je jednou z nejvýznamnějších výstav v Latinské Americe. Během této výstavy předvedeme naše telekomunikační řešení, IP Audio systémy a interkomy. Více informací získáte na adrese http://www.futurecom.com.br/2012/.

 

Téměř ve stejnou dobu se koná výstava Metering Billing/CRM v Amsterdamu (9.-11.10.2012), která je jednou z nejdůležitějších událostí v oblasti smart meteringu na světě. 2N v Amsterdamu představí svá M2M řešení. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.metering-europe.com/.

 

Na konci října nás čeká výstava SFITEX v Petrohradě (22.-25.10.2012), která je zaměřena na oblast bezpečnosti. Do Petrohradu pojedeme představit naše portfolio dveřních a bezpečnostních interkomů a IP Audio systémy. Více informací získáte na http://sfitex.primexpo.ru/en/.

 

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.