2N se připravuje na IFSEC 2015

16. června představíme naše novinky z oblasti IP interkomů, fyzické bezpečnosti a přístupových systémů na jedné z nejvýznamnějších výstav v oblasti bezpečnosti IFSEC International 2015 v Londýně. A už teď se těšíme, jak návštěvníkům našeho stánku D1675 předvedeme, proč právě naše IP interkomy a přístupové systémy patří ke světové špičce!

25.05.2015

Jistě není třeba dlouze vysvětlovat význam spolehlivého řešení kontroly vstupu do budovy nebo areálu. Snadná správa, jednoduchá instalace, škálovatelnost, a to vše v IP síti – to jsou hlavní výhody přístupového systému od 2N. Můžete jej bez problémů integrovat do stávajícího systému, propojit s 2N IP interkomy a vzdáleně spravovat. Tato řešení jsou plně kompatibilní se systémy třetích stran (Onvif, Milestone, Axis, Cisco, Avaya) a svým uživatelům nabízejí takové výhody, jako je například funkce nočního vidění, HD kamera nebo integrace s CCTV systémy.

Využijte nabídky 2N, zaregistrujte se a navštivte zdarma výstavu IFSEC! Rádi vás uvítáme na našem stánku D1675, kde si můžete vyzkoušet naše novinky. Těšíme se na vás!

IFSEC International 2015
Kdy: 16. - 18.6.2015
Kde: ExCeL London
Stánek: D1675

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.