2N se chystá na European Utility Week

Už začátkem listopadu se otevřou brány veletrhu European Utility Week ve Vídni, kde se sejdou největší evropští i světoví hráči v oblasti utility. Jedním z vystavovatelů je i 2N, která návštěvníky seznámí se svými novinkami.

23.10.2015

Na stánku B.a11 návštěvníkům představíme naše produkty z oblasti M2M, smart meteringu a energy managementu. Jedná se o řešení, která zajišťují vzdálený odečet dat z různých typů měřičů energií, jako jsou např. elektroměry, vodoměry či plynoměry.

Rádi byste se dozvěděli více a načerpali nové inspirace a trendy z oboru SmartMeteringu a EnergyManagementu? Zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy a navštivte nás na našem stánku B.a11. Přijďte s námi diskutovat o společných příležitostech, nápadech a potenciální spolupráci. Rádi vám představíme naše doposud realizované projekty a produkty připravené pro multiutilitní řešení.

European Utility Week je jedním z největších veletrhů zaměřených na oblast smart utility, kam se každoročně sjíždějí odborníci z celého světa. A statistiky jen potvrzují význam této výstavy. Minulého ročníku se zúčastnilo 374 vystavovatelů, kteří představili své produkty a řešení deseti tisícům návštěvníků. 

Kde: Messe Vienna, Vídeň, Rakousko
Kdy: 3. - 5.11. 2015
Stánek: B.a11
Bližší informace

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.