2N se chystá do Londýna na IFSEC

Už jen za několik týdnů předvedeme naše nejnovější řešení z oblasti kontroly vstupu na největší evropské výstavě zaměřené na bezpečnost IFSEC International 2016 (21.-23.6.2016) v Londýně. Návštěvníci našeho stánku D1625 budou mít příležitost se na vlastní oči přesvědčit, proč právě 2N produkty patří nejen v evropském, ale i celosvětovém měřítku k nejuznávanějším.

27.05.2016

Otázka bezpečnosti osob v budovách, ať už se jedná o děti ve škole, nebo zaměstnance ve firmách či na úřadech, celosvětově neustále nabývá na významu. Tato problematika je velkým tématem i pro 2N, protože právě interkomy a přístupové systémy, tedy produkty tvořící naše hlavní portfolio, jsou v případě násilného vniknutí do objektu přímo v první konfrontační linii. A to je důvodem, proč při jejich výrobě klademe velký důraz nejen na jejich vysokou fyzickou odolnost, ale i na důležité funkce.

Integrovaná HD kamera, funkce nočního vidění, plná integrace s CCTV systémy, ale i novinky, se kterými seznámíme návštěvníky našeho stánku, odlišují naše interkomy od většiny konkurenčních výrobků. Tyto důležité vlastnosti rozhodně ocení všichni ti, kterým jde o bezpečnost osob v dané budově či areálu, ať už se jedná o zaměstnance, školáky nebo třeba obyvatele bytového domu.

Kromě našeho stánku D1625 se s 2N setkáte i ve zvláštní sekci výstavy zaměřené na Smart Home. Uprostřed výstaviště bude postaven malý vzorový byt, kde budou v reálném prostředí představena řešení pro chytrou domácnost Control4. A jedním z vystavených produktů bude i náš chytrý dveřní komunikátor!

Přesvědčte se o výhodách našich produktů na vlastní oči a zaregistrujte se bezplatně ještě dnes!

Těšíme se na vás!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.