2N řešení na výstavě Intersec v Dubaji

Už jen několik dnů zbývá do zahájení největší světové výstavy Intersec v Dubaji zaměřené na bezpečnost. Návštěvníci se zde seznámí mimo jiné s novinkami z oblasti kontroly vstupu a home automation od předních světových hráčů včetně 2N.

14.01.2015

Na stánku S2-C52 představíme společně s naším partnerem DVCOM Technology nejnovější řešení z oblasti kontroly vstupu a home automation. Naše řešení nejenže zvyšují bezpečnost v domácnostech, firmách, školách i úřadech, ale přispívají i k většímu pohodlí jejich uživatelů. Návštěvníci výstavy si tak budou moci vyzkoušet stylový dotykový komunikátor 2N® Indoor Touch, kompletní portfolio IP interkomů a IP Audio systémy a přesvědčit se o jejich výhodách.   

Veletrh Intersec je zdaleka největší událostí v oblasti bezpečnosti nejen na Středním východě, ale i v celosvětovém měřítku. Za dobu své existence se stal tradičním místem pro setkávání nejvýznamnějších profesionálů z oboru. A význam veletrhu potvrzují i statistiky: Loňský ročník výstavy navštívilo téměř 25 tisíc návštěvníků z celkem 126 zemí světa. Více než 1200 vystavovatelů z 54 zemí zde představilo své novinky. Bližší informace o výstavě Intersec získáte zde.

Kde: Dubai International Convention and Exhibition Centre, Spojené Arabské Emiráty

Kdy: 18.- 20.ledna 2015

Stánek: S2-C52

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.