2N předvede své produkty v Kolumbii

Zatímco sezóna dovolených je v plném proudu, ve 2N právě vrcholí přípravy na ESS International Security Fair v kolumbijské Bogotě (17.-19.8.2016), jednu z nejvýznamnějších výstav v Latinské Americe. 2N zde představí novinky v oblasti kontroly vstupu a IP audia.

22.07.2016

Řešení dveřní komunikace a kontroly vstupu od 2N dlouhodobě patří k světové špičce. Díky široké škále chytrých funkcí, spolehlivosti a vysoké odolnosti naše výrobky výrazně přispívají k větší bezpečnosti v domácnostech, firmách, školách i úřadech. Návštěvníci našeho stánku 601 se budou moci na vlastní oči přesvědčit o výhodách našich řešení a důvodech proč patří na světových trzích k těm nejvyhledávanějším a nejuznávanějším.

Veletrh ESS International Security Fair dlouhodobě patří k nejdůležitějším událostem v Latinské Americe. Stal se významnou obchodní a vzdělávací platformou, kam se pravidelně sjíždějí profesionálové z celého regionu, aby se seznámili s inovacemi z oblasti bezpečnostních technologií.

Využijte našeho pozvání, zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na náš stánek 601!

Těšíme se na vás!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.