2N představuje plán výstav na přelomu roku 2012/2013

I v následujících týdnech a měsících se 2N účastní celé řady výstav. Po výstavách v Dubaji, Amsterdamu, Almaty a Rio de Janeiru, které jsme navštívili v říjnu, nás čekají následující výstavy:

14.11.2012

VýstavaZačátkem listopadu jsme se zúčastnili výstavy Cisco Live v mexickém Cancúnu (6.-8.11.2012). Cisco Live je jednou z nejvýznamnějších událostí ve světě informačních a komunikačních technologií a důležitou platformou pro získání nových informací a navázání spolupráce mezi profesionály z oboru. 2N zde představila svá řešení pyšnící se certifikací Cisco, mezi něž patří IP interkomy a IP Audio systémy. Bližší informace o výstavě získáte na adrese http://www.ciscolive.com.mx/web/MX/ciscolive2012/.
 

Ve druhé polovině listopadu pojedeme představit naše produkty na výstavu Cisco Expo do Moskvy (20.-22.11.2012). Cisco Expo v Moskvě je největší událostí v oblasti informačních a komunikačních technologií v zemích SNS a s každým dalším ročníkem roste počet vystavovatelů a návštěvníků. Podobně jako na předchozí výstavě i zde budeme prezentovat řešení z oblasti dveřní komunikace a IP Audio systémy, které získaly certifikaci Cisco. Bližší informace o výstavě najdete na adrese http://www.ciscoexpo.ru/expo2012/.
 

Souběžně se koná TranspoQuip v Sao Paulu (21.-23.11.2012), největší výstava zaměřená na oblast dopravní infrastruktury v Brazílii a potažmo v celé Latinské Americe. Na výstavě, která se letos koná již popáté, budou představena řešení splňující vysoké nároky na bezpečnost, efektivitu a pohodlí. My zde předvedeme naše portfolio dveřních a bezpečnostních interkomů a IP Audio systémy. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.transpoquip.com/index.html.
 

Jako poslední v tomto roce nás začátkem prosince čeká výstava Security China 2012 v Pekingu (3.-6.12.2012), zaměřená na oblast bezpečnosti a ochrany. 2N se výstavy zúčastní společně se svým čínským obchodním partnerem, společností Liveneo, a představí zde jedinečné výhody portfolia dveřních a bezpečnostních interkomů. Bližší informace o výstavě naleznete na adrese http://www.securitychina.com.cn/english/.
 

A jaké výstavy nás čekají začátkem příštího roku? V lednu se chystáme na další z výstav pod hlavičkou Cisco, konkrétně na Cisco Live v Londýně (28.1.-1.2.2012). Více informací získáte na adrese http://www.ciscolive.com/london/. Koncem února se už tradičně zúčastníme výstavy World Mobile Congress v Barceloně (25.-28.2.2013), kde představíme řešení pro operátory, M2M a portfolio IP interkomů. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.mobileworldcongress.com/. V březnu nás čeká Cisco Expo v Jihoafrické republice (3.-5.3.2013). I na této výstavě představíme portfolio produktů, které získaly certifikaci Cisco. Bližší informace o výstavě naleznete na http://www.ciscoexpo.co.za/.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.