2N představuje plán výstav na letošní podzim

Léto je sice v plném proudu, ale ve 2N už několik týdnů běží důkladné přípravy na podzimní výstavy. Zde je přehled výstav a veletrhů, kde nás budete moct navštívit přímo na našem stánku:

17.07.2013


Kazakhstan Security Systems (11.-13.9.2013), Astana, Kazachstán

Tato výstava zaměřená na oblast bezpečnosti je jednou z nejvýznamnějších akcí v daném regionu. Sejdou se zde důležití hráči z řad výrobců, distributorů, systémových integrátorů a dalších profesionálů v oboru, kterým předvedeme portfolio našich IP interkomů a řešení z oblasti IP Audio. Více informací najdete na http://www.biztradeshows.com/kazakhstan-security-systems/.

 

SIPS Siberia (25.-27.9.2013), Novosibirsk, Rusko

Podobného zaměření je výstava Siberia International Protection & Security Exhibition, která je největší specializovanou výstavou v oblasti za Uralem.  Každý rok přivítá více než 100 společností a na 4000 expertů nejen z Ruska, ale i z dalších zemí, kteří se zde seznamují s posledními trendy v oblasti video dohledu, protipožárního vybavení nebo přístupových systémů. 2N zde opět představí řadu bezpečnostních a dveřních interkomů a IP Audio systémy. Bližší informace o výstavě získáte na adrese http://sips-siberia.ru/en-GB/.  


European Utility Week (15.-17.10.2013), Amsterdam, Nizozemí 

Podobně jako v uplynulém roce i letos se chystáme představit naše M2M řešení na největší výstavě zaměřené na oblast smart meteringu na světě. Více podrobností o výstavě získáte na http://www.european-utility-week.com/.


Interlift (15.-18.10.2013), Augsburg, Německo

Ve stejném termínu nás čeká mezinárodní veletrh výtahů a zdvihací techniky v sousedním Německu. Této výstavy se účastníme již poněkolikáté a chystáme se zde představit naše výtahové komunikátory. Bližší informace o výstavě najdete na adrese http://www.interlift.de/en/home.html.


GITEX Technology Week (20.-24.10.2013), Dubaj, Spojené arabské emiráty 

GITEX je nejvýznamnější výstavou zaměřenou na IT v regionu Středního východu a přilehlých oblastech. Každoročně přivítá na 140 000 profesionálů z celkem 144 zemí, kteří se zde seznamují s nejnovějšími trendy v oblasti informačních technologií. 2N není na výstavě žádným nováčkem, už v loňském roce jsme zde představili naše produkty. Více podrobností naleznete na http://www.gitex.com/.

 

Futurecom (21.-24.10.2013), Rio de Janeiro, Brazílie

Stejně jako v loňském roce i letos se chystáme zúčastnit se jedné z nejvýznamnějších výstav v Latinské Americe, která je zaměřená na oblast telekomunikací a IT. Představíme zde naše telekomunikační řešení, IP Audio systémy a interkomy. Více informací získáte na adrese http://www.futurecom.com.br/

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.