2N představuje nový IP interkom 2N® Helios IP Base

Od konce října rozšiřujeme nabídku IP interkomů o stylový kompaktní interkom 2N® Helios IP Base, který nabízí vysokou kvalitu zpracování a audio i video v HD kvalitě.

27.10.2016

Interkom 2N® Helios IP Base nabízí ostrý obraz díky integrované HD kamery a výbornou slyšitelnost za všech podmínek díky pokročilému zpracování zvuku. Základní model můžete rozšířit o modul se 125 kHz nebo 13,56 MHz RFID čtečkou karet. Interkom disponuje rovněž integrovaným ochranným spínačem (tamper switch), který detekuje neoprávněné vniknutí do zařízení. 

Instalace 2N® Helios IP Base pouze na povrch je nesmírně jednoduchá, navíc ušetří čas a náklady za stavební úpravy. V balení naleznete varianty jednoho nebo dvou tlačítek, je jen na vás, jakou možnost si vyberete. Interkom disponuje také připravenými vstupy a výstupy pro připojení elektrického zámku a dalšího vybavení. 

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.