2N představuje nová řešení na Cisco výstavách po celém světě

Výstavy Cisco Expo na Ukrajině a v Rusku a Cisco Live v Mexiku jsou pro 2N zlatým hřebem roku. Naší společnosti dávají možnost představit svá Cisco partnerská řešení na rozvíjejících se trzích. Spolu se společností Cisco předvedeme svou Helios skupinu IP dveřních interkomů na bázi SIP, své IP audio systémy, GSM brány a řešení M2M.

01.11.2011

Cisco logoKde se s námi můžete setkat:

Cisco Expo Ukraine 2011: 1. – 3. 11. 2011 v kyjevské Expo Plaza, Kyjev, Ukrajina
Cisco Expo Russia 2011: 22. – 24. 11. 2011 ve World Trade Centre Moscow, Moskva, Rusko
Cisco Live Mexico 2011: 7. – 10. 11. 2011 ve Fairmont Acapulco Princes, Acapulco, Mexiko
Cisco Live London 2012: 30. 1. – 3. 2. 2012 v ICC London ExCel, Londýn, Velká Británie
Cisco Live San Diego 2012: 10. – 14. 6. 2012 v San Diego Convention Centre, San Diego, USA


"Jsem přesvědčen, že kontakty a zkušenosti partnerů nám otevřou nové možnosti, poskytnou zajímavé obchodní příležitosti a povedou k posílení našeho postavení na tomto novém trhu. Máme veliký zájem o stávající regionální a mezinárodní trendy v oblasti Unified Communications a fyzického zabezpečení / kontroly přístupu. Provedli jsme například strategické sladění živých ukázek našich produktů (tzv. „live demos“) s jednou z největších společností v oblasti fyzického zabezpečení na Ukrajině a se společností Cisco. Naším hlavním cílem je ukázat kompatibilitu společnosti Cisco a usnadnit integraci našim partnerům. Právě proto představují akce společnosti Cisco nejlepší příležitost, jak našim stávajícím i potenciálním partnerům představit nové obchodní možnosti,“ říká Donald Seybold, manažer firmy 2N pro obchod Cisco.

 

Na výstavách Cisco Expo a Cisco Live budou představeny následující produkty:2N® Helios IP - advanced IP video door entry solutionSkupina 2N® Helios IP
Skupina 2N® Helios IP představuje IP dveřní interkomy na bázi SIP, které umožňují propojení s Cisco Unified Communications a  fyzického zabezpečení / kontroly přístupu.

 

2N® SmartCom – M2M device 2N® SmartCOM
Univerzální M2M zařízení pro sledování a kontrolu aplikací M2M, které nabízí doplňkové řešení k Cisco EnergyWise.2N Netspeaker - IP Audio System2N® NetSpeaker a 2N® SIP Speaker
2N® NetSpeaker a 2N® SIP Speaker jsou IP audio vysílací systémy, které umožňují přehrávat jakékoliv audio prostřednictvím IP. 2N® SIP Speaker je navržen k napojení na Cisco Unified Communication a fyzického zabezpečení/kontroly přístupu.

 

2N VoiceBlue Next - GSM/UMTS Gateway2N® VoiceBlue Next
2N® VoiceBlue Next je 2 nebo 4 kanálová GSM/UMTS brána, jejímž cílem je spolu s Cisco Unified Communications snižovat náklady.2N® EasyRoute – Wireless UMTS router2N® EasyRoute
Zařízení umožňující propojení M2M řešení s rozhraním LAN a jeho sledování prostřednictvím sítě UMTS.

 

Schůzku si můžete sjednat e-mailem na adrese exhibitions@2n.cz.

 

Cisco logo 2N logo

 

 

innovate together

 

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.