2N představuje inovovaný komunikátor 2N® Indoor Touch

Od poloviny září bude všem našim partnerům a zákazníkům k dispozici zbrusu nová verze dotykového komunikátoru. Inovovaný 2N® Indoor Touch poběží na operačním systému Android a svým uživatelům nabídne spoustu užitečných funkcí. Oproti původní verzi zaujme i elegantním designem v černé barvě a především koncovou cenou, která je téměř o 140 EUR nižší.

11.09.2014

Hlavní předností nové generace 2N® Indoor Touch je oproti původnímu modelu nejen příznivější cena, ale i operační systém Android 4.2. Ten podporuje softwarové aplikace od 2N a třetích stran, které mohou být využity například pro systémy domácí automatizace. Změn k lepšímu se dočkal i 7“dotykový displej z pravého skla, který se nyní může pochlubit vyšším rozlišením a úsporným režimem. Praktický je i vícebarevný LED indikátor stavu, napájení přes PoE či montáž na povrch.

Kromě toho všichni jistě ocení i velmi jednoduché a intuitivní ovládání - důležité funkce jsou dostupné na jedno kliknutí hned z úvodní obrazovky. Uživatelé tak na displeji panelu snadno zjistí, kdo stojí přede dveřmi, zobrazí zmeškané hovory nebo zahájí hovor s návštěvou či sousedem. Na multifunkčním komunikátoru mohou rovněž sledovat video z kamery zabudované v interkomu na vstupních dveřích. A navíc jim 2N® Indoor Touch umožní přijímat hovory na různých místech bytu, nastavit stav „Nerušit“ pro chvíle odpočinku, otevřít dveřní zámek či rozsvítit světla.

Chceme našim zákazníkům zaručit špičkovou kvalitu produktu, a proto jsme se rozhodli vzít si vývoj a výrobu nového panelu výlučně pod svou kontrolu. Nový komunikátor dnes dokážeme kompletně sami vyvíjet, takže nejsme závislí na kapacitách našich dodavatelů. Pro naše zákazníky a partnery je přínosem zase výrazně nižší koncová cena a vyšší konkurenceschopnost produktu. Stylové a luxusní řešení dveřní komunikace tak nyní obsahuje i vnitřní dotykovou jednotku.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.