2N představí své interkomy na výstavě ASIS v USA

2N představí své interkomové systémy řady 2N® Helios IP na výstavě ASIS, která je událostí číslo jedna v oblasti bezpečnosti, a to v celosvětovém měřítku.

28.08.2014

IP interkomy od 2N splňují ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost a odolnost a jistě je ocení všichni, kterým záleží na ochraně osob v budovách či areálech. Tyto nejnovější řešení v oblasti kontroly vstupu předvedeme společně s naším partnerem eOn Communications na stánku č. 1953, kde návštěvníky seznámíme s výhodami, které nabízejí.

Letošní už 60. ročník výstavy ASIS, proběhne ve dnech 29.9.-2.10.2014. Podobně jako v uplynulých letech i tentokrát je pro návštěvníky připravena řada vzdělávacích akcí, během nichž budou mít možnost se setkat a vyměnit si zkušenosti s odborníky z jiných zemí.

ASIS 2014
Kdy: 29.9.-2.10.2014
Kde: stánek 1953, Georgia World Congress Center, Atlanta, Georgia, USA

Více informací o výstavě získáte na adrese https://securityexpo.asisonline.org/Pages/default.aspx.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.