2N představí svá řešení v Essenu

Už jen několik týdnů nás dělí od zahájení Security Essen (27.-30.9.2016), jednoho z nejvýznamnějších světových veletrhů v oblasti bezpečnostní techniky. 2N v Essenu představí své novinky z portfolia dveřní komunikace a IP audia.

25.08.2016

Návštěvníci našeho stánku 1E26 se budou moci na vlastní oči přesvědčit o výhodách našich výrobků, ať už se jedná o funkci nočního vidění, zabudovanou HD kameru či čtečku chytrých karet. Máme pro ně připravený i crash test, kde si sami budou moci vyzkoušet fyzickou odolnost našich produktů.

2N klade velký důraz na bezpečnost, a právě proto patří naše výrobky mezi naprostou světovou špičku. Vysoká fyzická odolnost, chytré funkce, jednoduchá instalace, snadná správa, integrace s CCTV a kompatibilita se systémy třetích stran – to jsou hlavní důvody, proč naše řešení patří na světových trzích k těm nejvyhledávanějším a nejuznávanějším.

Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na stánek 1E26.

Těšíme se na vás!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.