2N představí operátorská řešení na veletrhu Mobile World Congresss Barcelona 2013

Letošním tématem stánku je moderní město, které je celé propojené a kontrolované díky 2N produktům, a proto všichni mohou odpočívat – Connect. Control. Relax. Na toto téma, které jsme zacílili na operátory a distribuční partnery, navazují všechna prezentovaná řešení. Součástí stánku bude i klidová zóna parku s nabídkou kávových specialit.

13.02.2013

Prezentovaná řešení:

  • Veřejná hlášení přes GSM – řešení, které je určeno pro místa bez pevného připojení. Díky GSM síti je možno předávat informace veřejnosti, např. o zpoždění hromadné dopravy či krizová hlášení. Toto řešení je horkou novinkou v portfoliu 2N.
  • M2M – představíme řešení pro vzdálený odečet spotřeby energií, správu výdejových automatů a dohled kamer.
  • Rozšíření vašich CENTREX služeb – na veletrhu představíme velmi žádaný dveřní IP interkom, který je možné připojit do Centrexu jako běžný telefon a dále nový GSM interkom, který slouží ke komunikaci v krizových situacích (např. na dálnicích) přes GSM síť. 
  • Náhrada pevné linky – velmi úspěšný obchodní případ s využitím GSM bran, které umožňují volání, posílání i přijímání SMS zpráv, faxování i vysokorychlostní připojení k Internetu a to vše přes GSM nebo UMTS síť.
  • Provolba pro mobilní sítě – řešení nabízí prezentaci odchozích hovorů z pobočkové telefonní ústředny vlastním číslem volající pobočky, stejně tak i příchozí hovory jsou směrovány přímo na konkrétní pobočku bez nutnosti přepojování spojovatelkou. To vše je zajištěno přes GSM/UMTS síť.
  • Záloha pevného připojení přes LTE – záloha využívá LTE sítě v případě, že zákazník ztratí svoji primární konektivitu. To ocení např. čerpací stanice, které potřebují zachovat konektivitu pro platební terminály i v případě výpadku pevné linky.

Sjednejte si schůzku s naším obchodníkem prostřednictvím e-mailové adresy exhibitions@2n.cz.

Termín veletrhu: 25. – 28. února 2013
Výstaviště: Gran Via Barcelona
Hala/stánek: 7 / 7D30
Více informací o veletrhu: www.mobileworldcongress.com

Pro 2N je Mobile World Congress jednoznačnou dominantou v kalendáři všech prezentačních akcí. Letos v únoru se zúčastníme již pošesté a věříme, že i tentokrát navázané kontakty otevřou další zajímavé obchodní příležitosti a posílí naše pozice na mezinárodním trhu. Stejně důležité je pro nás také vlastní seznámení se světovými trendy i aktuálními potřebami našich stávajících i potenciálních partnerů z řad operátorů. Především úpravy produktů podle detailních požadavků považujeme za naši největší přidanou hodnotu, kterou chceme nadále rozvíjet a zúročovat. I v tomto smyslu jsou pro nás čtyři dny v Barceloně velkou inspirací při vývoji nových řešení.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
19.02.2013 Mobile World Congress Barcelona 2013 - Pozvánka 767.95 kB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.