2N představí interkomy a IP audio na výstavě ISC Brasil a MIPS v Moskvě

I v následujících týdnech a měsících se 2N účastní několika výstav. Zde je malá upoutávka:

15.03.2013

ISC BrasilV polovině dubna (16.-18.4. 2013) 2N představí své Intercomy  a IP audio na ISC BRAZIL 2013, 8.mezinárodní konferenci o bezpečnosti a expozici v Sao Paulu.

Cílem je uspokojit rostoucí poptávky po technologické inovaci a větší efektivitě v bezpečnostním sektoru, pro Latinskou  Ameriku jde o největší  událost v oblasti bezpečnostního průmyslu. Ideální příležitost vystavovat své produkty a služby na vysoce kvalifikované veřejnosti odborníků a zástupců firem z různých koutů světa. Staňte se součástí světa bezpečnosti a podílejte  se na ISC BRAZIL 2013. 2N tam bude!

Více informací o výstavě najdete na http://www.iscexpo.com.br/en/.

 

 

MIPS

Další výstavou, které se 2N účastní je výstava Mezinárodní ochrana, bezpečnost práce a požární bezpečnost v Moskvě (15.-18.4.2013). Přijďte a navštivte nás na 19. výročí této moskevské výstavy. 2N představí Intercomy a IP audio.

MIPS je nejúčinnější mezinárodním fórem pro bezpečnost a průmyslovou požární bezpečnost v Rusku. Jeho schopnost přilákat specializované návštěvníky z celého Ruska a SNS, a vytvořit prostředí, které je příznivé pro diskuzi o podnikání, dělá toto fórum velmi populárním a dobře známým oblasti bezpečnostního sektoru.

MIPS od svého zahájení v roce 1994 výrazně vyrostlo, představuje stovky domácích i zahraničních vystavovatelů každý rok. Velikost této události se zvyšuje každým rokem,  jeho pověst roste. Velká část růstu je připsána zvýšeným poptávkám po bezpečnostních produktech v Rusku a rostoucí počet mezinárodních společností vstupujících na trh. 2N samozřejmě nesmí chybět!

Více informací o výstavě najdete na http://www.mips.ru/.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.