2N obsadila druhé místo v soutěži Exportér roku

Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. se umístila na druhém místě prestižní soutěže Exportér roku, která každoročně porovnává úspěchy českých vývozců při exportu výrobků a služeb. 2N v průběhu roku 2011 dodala zboží za téměř 391 milionů korun do celkem 121 zemí celého světa. V kategorii Exportér s největším počtem exportních destinací tak skončila hned za vítězem ANDREW Telecommunications, který v roce 2011 vyvezl do 128 zemí, což je jen o 7 víc, než se podařilo 2N.

21.12.2012

Toto tradiční klání českých vývozců pod záštitou Hospodářské komory České republiky se v roce 2012 uskutečnilo již po osmnácté. Zúčastnit se ho mohli všichni exportéři se sídlem v České republice s ročním objemem vývozu nad 100 milionů korun. Celková suma exportu všech zúčastněných firem přesáhla hodnoty 577,8 bilionu korun českých.

Slavnostní vyhlášení již tradičně proběhlo v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze. Vítězové si odnesli nejen prestižní titul, ale z rukou čelních představitelů České republiky převzali i poháry z českého křišťálu.

Podrobný popis kategorií a soutěžních kritérií je k dispozici na webových stránkách soutěže. Zde jsou rovněž uvedeny výsledky letošního i předchozích ročníků a také podmínky soutěže.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.