2N obsadila 8. místo v soutěži Nejlepší zaměstnavatel roku

Je nám ctí oznámit, že 2N se umístila v anketě Nejlepší zaměstnavatel České republiky 2009/2010 v kategorii malé a střední společnosti na skvělém 8. místě! 2N tímto navázala na řadu ocenění z minulosti a i v letošním roce potvrdila, že patří mezi top zaměstnavatele, kteří umí vést a dokážou pečovat o své zaměstnance.

20.04.2010

Diplom - Nejlepší zaměstnavatel roku 09/10O výsledku umístění 2N rozhodli sami zaměstnanci v průzkumu motivovanosti. Dalšími rozhodujícími faktory byly analýza personálních politik a v neposlední řadě průzkum mezi vrcholovým vedením. Studie se společnost 2N TELEKOMUNIKACE úspěšně účastní již pátým rokem.

„Jsme hrdí na to, že se nám již po čtvrté podařilo umístit se v první desítce studie Hewitt Associates, které se účastnilo celkem 50 společností.  Je úžasné, vidět výsledek své dlouhodobé práce a úsilí vytvořit co nejlepší pracovní prostředí,“ uvádí k umístění Generální ředitel, Oldřich Stejskal.

O studii „Best Emloyers Česká republika“

Průzkum každoročně provádí společnost Hewitt Associates, největší mezinárodní poradenská a outsourcingová firma v oblasti řízení lidských zdrojů. Výsledky studie vycházejí z názoru 8 042 zaměstnanců zúčastněných společností, kteří prostřednictvím vyplněných dotazníků vyjádřili názor na svého zaměstnavatele. Více informací ke studii naleznete zde.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.