2N nabízí hlasovou komunikaci do každého zařízení

S radostí Vám oznamujeme, že se rodina našich IP interkomů rozrostla o další sofistikovaný produkt - 2N® Helios IP Audio Kit.

28.11.2012

Tento interkom je jako první v řadě určený pro OEM výrobce zařízení jako parkovací automaty, informační kiosky, bankomaty a podobně. Po zabudování do zařízení rozšíří 2N® Helios IP Audio Kit jeho funkčnost o audio komunikaci, dálkový dohled a vzdálené ovládání. Postará se o Vaše spojení s uživatelem, čímž získáte náskok před konkurencí. Zákazníkům tak poskytnete nejen komfort živé obsluhy, ale i možnost požádat o radu pouhým stisknutím tlačítka.

Stejně jako ostatní produkty skupiny 2N® Helios IP je i Audio Kit kompatibilní s ústřednami světových výrobců. Standardem je VoIP komunikace pomocí protokolu SIP 2.0 a snadná instalace a nastavení. Navíc disponuje řadou rozhraní, která vám umožní snadno připojit tlačítka, klávesnici, signalizační LED, mikrofon s reproduktorem nebo rovnou sluchátka. To vše z něj dělá univerzální řešení pro OEM trh.

2N® Helios IP Audio Kit

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.