2N na výstavě GITEX TECHNOLOGY WEEK

Veletrh ICT technologií, GITEX TECHNOLOGY WEEK, se nezadržitelně blíží – brány výstaviště v Dubaji se otevřou již 12. října 2014. Mezi vystavovateli a prezentujícími společnostmi nebude chybět ani jednička mezi výrobci IP interkomů, 2N TELEKOMUNIKACE.

09.10.2014

2N zde spolu se svým partnerem DVCOM Technology představí nejnovější přírůstek do svého portfolia – inovovaný dotykový komunikátor 2N® Indoor Touch. A to samozřejmě není všechno! Účastnící veletrhu se mohou taktéž těšit na bezpečnostní interkomy řady 2N® Helios IP, IP audio systémy, pokroková M2M řešení či GSM brány.

Veletrh GITEX lze považovat za důležitou obchodní platformu v regionu Středního východu a přilehlých oblastech. Každý rok jsou zde představovány nejnovější inovace, trendy, výrobky a služby z oblasti ICT a telekomunikací.

Kde: Dubai World Trade Centre, Spojené Arabské Emiráty 
Kdy: 12. - 16. října 2014
Stánek č.: Z-C10, Zabeel Hall

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.