2N na veletrhu SICUREZZA 2015

2N se zúčastní veletrhu SICUREZZA 2015, který se uskuteční v Miláně-Rho od 3. do 5. listopadu 2015. Jedná se o hlavní mezinárodní událost konanou v Itálii zaměřenou na oblast bezpečnostních a protipožárních zařízení. V našem stánku budete mít příležitost vyzkoušet si celou řadu 2N IP interkomů, prozkoumat nové přístupové systémy a současnou nabídku produktů pro rezidenční trh. Najdete nás v pavilonu 24, stánek N26!

15.10.2015

I letos se společnost 2N TELEKOMUNIKACE zúčastní veletrhu Sicurezza, který každoročně reaguje na stále živější a na příležitosti bohatší Italský trh! Na veletrhu představíme ucelenou řadu 2N IP interkomů. Tato řešení se od jiných systémů na trhu odlišují zejména svými bezpečnostními funkcemi. Navíc nalézají uplatnění ve všech odvětvích: kanceláře, průmysl, bydlení, veřejný sektor, maloobchod, školství, doprava a zdravotnictví.

Na našem stánku se zaměříme i na další aktuální téma, a to jak zajistit bezpečnost např. v kanceláři, prodejně nebo na veřejném prostranství pomocí IP přístupových systémů! Ty umožňují modulární a jednoduchou instalaci a správu. Tato zařízení lze navíc instalovat do 2N IP interkomů nebo do jiných stávajících systémů. Jsou rovněž kompatibilní se zařízeními od výrobců jako Onvif, Milestone, Axis, Cisco a Avaya a nabízejí spoustu moderních funkcí. Např. noční vidění, HD kameru a integraci se systémy VMS a ACS.

KDY: 3.–5.listopadu 2015
KDE: Veletrh Milán Rho, Milán, Itálie, pavilon 24
STÁNEK: N26
WEB VELETRHU: www.sicurezza.it

Seznamte se s naší nabídkou pro rezidenční trh a s novými cloudovými službami! Navštivte náš stánek N26. Těšíme se na Vás!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.