2N představuje svá řešení pro centrální správu SIM karet

Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní telekomunikační veletrh ITW 2010, který se uskuteční ve dnech 24. - 26. května ve Washingtonu. 2N zde bude již druhým rokem prezentovat své novinky z oblasti SIM managementu. V letošním roce budou vystavované produkty, určené především pro poskytovatele internetových služeb a integrátory, k vidění na stánku č. 814.

04.05.2010

Řešení pro centrální správu SIM karet

Ti, kteří vlastní více GSM bran v různých destinacích, ocení naše centrální řešení pro správu SIM karet  2N® SIM Star – SIM Server. „2N® SIM Star – SIM server dokáže spravovat  více než 25 000 SIM karet z pohodlí jedné kanceláře,“ doplňuje Marketing product manager, Vladimír Svozil.

Svoji premiéru na veletrhu ITW bude mít VoIP GSM/UMTS brána 2N® VoiceBlue Lite, která umožní firmám používající IP PBX razantně snížit náklady za volaní do mobilních sítí.

Již loni jsme představili digitální PRI/VoIP GSM/UMTS bránu 2N® StarGate. Ta představuje ideální investici pro střední a velké společnosti s vysokým počtem hovorů do mobilních sítí. Díky svému šetřícímu automatu dokáže vyhledat nejlevnější cestu a použije tu nejvýhodnější SIM kartu.

Produkty pro SIM Management a centrální správu SIM karet

2N® SIM Star – SIM server
Centrální řešení pro správu SIM karet
2N® VoiceBlue Lite
VoIP GSM/UMTS brána
2N® StarGate
Digitální PRI/VoIP GSM/UMTS brána

2N SIM Star - SIM Server

2N VoiceBlue Lite

2N Stargate

 

Místo konání:ITW Logo

Marriott Wardman Park Hotel,
Washington, DC 20008, USA
Stánek č. 814

Datum:

24–26 května, 2010

Těšíme se na vaši návštěvu na stánku 2N TELEKOMUNIKACE!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.