2N® Lift8 s novým SW a aplikací pro Google Play

Koncem dubna jsme uvolnili novou verzi software 1.10.1 pro výtahový komunikátor 2N® Lift8. Rovněž jsme vyvinuli zjednodušenou verzi aplikace 2N® Lift8 Service Tool určenou pro zařízení s operačním systémem Android.

28.04.2015

Nový firmware pro komunikační systém 2N® Lift8 ve verzi 1.10.1 přináší kromě oprav chyb tato vylepšení:

  • Podpora nové šachtové jednotky v antivandal provedení – disponuje nejvyšší třídou krytí IP65 a je odolná proti nárazu dle normy IK10
  • Konfigurace kamerového modulu jako samostatné jednotky pro 2N® Lift8 pomocí webového prohlížeče – umožňuje kompletní nastavení modulů, prohlížení a stažení zaznamenaných obrazových souborů, ovládání relé, atd.
  • Vylepšení kontrolních volání pomocí aktivní kontroly reproduktoru a mikrofonu na audio hláskách (tzv. Audioloop test) – před provedením kontrolního volání dojde k automatické kontrole těchto zařízení. V případě zjištění chyby se kontrolní volání neprovede.

Významnou novinku přinášíme i pro softwarovou aplikaci 2N® Lift8 Service Tool. Ta je v zjednodušené verzi nově dostupná i pro zařízení s operačním systémem Android. V této variantě je určena zejména pro použití na místě instalace. Umožňuje konfiguraci parametrů centrální jednotky komunikačního systému 2N® Lift8, jako jsou např. kontrolní volání, alarmová volání, výběr protokolu apod.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.