2N® Lift8 nově s TÜV SÜD certifikací a VoIP modulem

Výtahový komunikátor 2N® Lift8 byl nejen úspěšně certifikován celosvětovou nezávislou autoritou TÜV SÜD, ale nově nabízí i VoIP modul pro připojení do IP sítě.

16.01.2014

Komunikační systém do výtahu 2N® Lift8 byl v průběhu prosince 2013 testován společností TÜV SÜD, světovým leadrem v testování a certifikaci výrobků. Certifikace ověřila, že náš produkt pro nouzovou výtahovou komunikaci splňuje přísné požadavky mezinárodních norem a směrnic. Prestižní certifikát, kterým se mohou pochlubit jen ty nejlepší produkty v každém oboru, tak zaručí všem našim zákazníkům, že výtahový komunikátor 2N® Lift8 odpovídá normám pro vstup na mezinárodní trhy. A to není všechno!

 

Jelikož se při instalaci výtahových komunikátorů v moderních budovách stále častěji setkáváme s požadavkem na připojení pomocí IP, je centrální jednotka 2N® Lift8 nově vybavena VoIP modulem, který umožní jednoduchou integraci nouzového komunikačního systému přímo do IP sítě. Pomocí VoIP modulu registrujete centrální jednotku nejen k libovolné IP telefonní ústředně, ale i k internetovému poskytovateli VoIP služeb využívajících komunikačního protokolu SIP. Kromě toho ji taktéž dokážete vzdáleně konfigurovat přes IP a využít zároveň i online monitorování všech jednotek 2N® Lift8 I/O module. Samozřejmostí je i zachování dvoudrátové sběrnice do šachty pro pohodlnou a snadnou instalaci jednotlivých audiohlásek.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
09.01.2014 Komunikační systém 2N® Lift8 - TÜV SÜD certifikát (EN) 527.82 kB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.