2N® Lift1 a nový firmware 1.6.1.6.0

Pro výtahový komunikátor 2N®Lift1 jsme uvolnili nový firmware. Kromě vylepšené handsfree funkcionality přináší i podporu uživatelských profilů a nové jazykové mutace.

29.03.2016

Nyní můžete definovat až 9 uživatelských profilů, z nichž každý obsahuje celou sadu parametrů pro 2N® Lift1. Tyto profily lze následně vzdáleně přepínat. Hlavní výhodou je, že pokud potřebujete změnit více parametrů, snadno je přepnete v jednom kroku, a to výběrem konkrétního profilu. Tím si značně ulehčíte nastavování především v oblastech s nekvalitní tónovou volbou DTMF.

Vylepšené handsfree přináší kvalitnější audio podmínky a to jak v kabině, tak v dohledovém centru. Nové jazykové mutace umožní programování pomocí voice menu v němčině a portugalštině. Základní verze anglická a česká zůstává nadále součástí hlasového menu.

Novou verzi firmwaru 1.6.1.6.0 najdete v sekci Ke stažení produktu 2N® Lift1.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.