2N je zakládajícím členem Asociace chytrého bydlení

Inteligentní domy se čím dál více derou do popředí zájmu. 2N se tomuto tématu věnuje již delší dobu a jelikož jsou součástí filosofie inteligentních domů budoucnosti i naše IP interkomy, audio systémy či M2M řešení, stala se společnost 2N zakládajícím členem Asociace chytrého bydlení.

18.09.2013

Ideou Asociace chytrého bydlení je vytvoření nezávislého sdružení, které se bude podílet na výzkumu, propagaci a osvětě v souvislosti s inteligentními domy a budovami, které svým uživatelům nabízejí zdravější a komfortnější bydlení a zároveň efektivní a snadné řízení domácnosti.

Jedním z úkolů Asociace je vzdělávat širokou i odbornou veřejnost v otázkách spojených s chytrými domy a dalšími stavbami a prosazovat standardy chytrého bydlení nejen u novostaveb, ale i u rekonstrukcí, či rezidenčních i nerezidenčních výstaveb.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.