2N je součástí výstavy IFSEC International 2014

Podobně jako v uplynulých letech i v letošním roce představíme naše bezpečnostní produkty a řešení na jedné z nejvýznamnějších světových výstav v oblasti bezpečnosti IFSEC International, která proběhne ve dnech 17.-19.6.2014 v ExCeL centru v Londýně.

27.05.2014

A jaké bude téma naší prezentace? Jako jeden z předních výrobců řešení v oblasti kontroly vstupu chceme zdůraznit klíčovou roli spolehlivého zabezpečení v tomto prakticky nejcitlivějším místě každé budovy. V případě násilného vniknutí do objektu jsou naše IP interkomy doslova v první konfrontační linii, a proto musí splňovat řadu náročných požadavků na bezpečnost a odolnost. Funkce nočního vidění, HD kamery, či plná integrace s CCTV systémy ocení všichni, kterým jde o bezpečnost osob v dané budově či areálu, ať už se jedná o zaměstnance, školáky či studenty nebo obyvatele bytového domu.

Výhody našich bezpečnostních interkomů představíme návštěvníkům našeho stánku zábavnou formou a připravujeme i loterii s možností vyhrát atraktivní ceny.

Chcete se o našich řešeních dozvědět více podrobností? Zaregistrujte se zdarma na http://www.ifsec.co.uk/2NTELEKOMUNIKACE a navštivte nás na stánku D1675!

Kdy: 17.-19.6.2014
Kde: stánek D1675, ExCeL Londýn
Více informací o výstavě IFSEC International získáte na adrese http://www.ifsec.co.uk/.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.