2N IP interkomy úspěšně prošly testy odolnosti IK10

Kvalita našich produktů je pro nás i naše zákazníky klíčová, a proto jsme podrobili naše vybrané IP interkomy těm nejnáročnějším testům odolnosti proti nárazu IK10. Interkomy byly v průběhu testování vystaveny nárazu až 20 Joulů a všechny si zachovaly kompletní funkcionalitu.

30.06.2014

Tyto náročné testy proběhly v moderních laboratořích Elektrotechnického zkušebního ústavu České republiky. Po otestování kompletního portfolia našich IP interkomů jsme následně jednotlivé produkty zapojily a ověřili jejich funkčnost. A jaký byl výsledek? Jelikož si všechny interkomy zachovaly kompletní funkcionalitu, můžeme s hrdostí oznámit, že naše interkomy získaly standard Protection against mechanical impacts následovně:

V praxi to znamená, že jsou naše IP interkomy odolné vůči nárazu o síle pádu 5kg tělesa z výšky 40 cm. Po testech krytí IP69K jsou tyto nejnovější testy odolnosti IK10 dalším potvrzením, že 2N IP interkomy jsou vhodné i pro ty nejnáročnější instalace našich zákazníků.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.