2N IP interkomy s novou funkcí obousměrné audio pro VMS

Nová verze firmware 2.7. pro IP interkomy přináší možnost obousměrné audio komunikace pomocí ONVIF protokolu a to přímo ze software pro CCTV systém, např. VMS Milestone.

28.03.2014

Již od loňského roku podporují všechny IP interkomy řady 2N® Helios IP protokol ONVIF profil S, který definuje standardní způsob pro komunikaci mezi IP video zařízeními. Nyní uvolňujeme rozšířenou funkcionalitu ONVIF profilu S, která zajistí nejenom možnost oboustranné komunikace mezi bezpečnostním pracovníkem a návštěvníkem přímo ze software pro CCTV systém, ale bude mít možnost též ovládat vstupy a výstupy interkomu. Toho využijete např. při otevírání dveří či aktivaci nějakého zařízení.

Díky této nové funkci už nebude nutné integrovat další software pro hlasovou komunikaci a ovládání I/O, čímž se výrazně šetří náklady na pořízení jiného softwaru a školení personálu a zvyšuje se užitná hodnota stávajícího CCTV systému.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.