2N IP interkomy, přístupové a SIP audio systémy s novým firmwarem 2.16.0

Pro všechny 2N Helios IP interkomy, SIP audio systémy a 2N® Access Unit vydáváme nový firmware. Přináší celou řadu nových funkcí a vylepšení.

24.06.2016

Upgradem na firmware verze 2.16.0 získáte například:

  • Zlepšení detekce pohybu – zvýšili jsme odolnosti vůči falešným poplachům. Ty mohou způsobit například povětrnostní jevy, jako je sněžení nebo déšť. 
  • Otevření zámku hovorem z konkrétního čísla – nově se dají 2N přístupové systémy nastavit tak, že na ně stačí zavolat z určeného telefonního čísla a rovnou se odemkne zámek. Hovor ani nemusí být spojený.
  • Rozlišení karty přetažené před čtečkou a drženou před čtečkou – jednou kartou a čtečkou je nyní možné udělat dvě věci: přetažením karty před čtečkou otevřete dveře; podržením karty před čtečkou zabezpečíte prostory.

Detailní přehled všech nových funkcí a změn najdete v release notes, a to vždy na stránce konkrétního produktu v sekci Ke stažení a u samotného firmware.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.