2N IP interkomy nově s vylepšeným echo-cancellerem a HD audiem

2N® Helios IP interkomy jsou od verze firmware č. 2.9 nově vybaveny výkonnějším echo-cancellerem a HD audiem ve formátu G.722. Tyto nové funkce můžete navíc využít i u dříve zakoupených interkomů - stačí je pouze upgradovat na nejnovější verzi firmwaru.

26.08.2014

Upravený echo-canceller výrazně zlepšuje dosažitelnou hlasitost hovoru, a to nezávisle na použitém audio kodeku. 2N® Helios IP interkom tak dokáže zareagovat na vzniklý hluk ve svém okolí tím, že automaticky ovládá citlivost mikrofonu a hlasitost reproduktoru. Díky vylepšenému echo-cancelleru si tak například i v situaci, kdy v blízkosti vašeho domovního vchodu začne váš soused pracovat se sbíječkou, zachová skvělou slyšitelnost.

Další užitečnou vlastností, kterou oceníte zejména v krizových situacích, kdy skutečně záleží na každém slovu, je podpora širokopásmového audia ve formátu G.722. To v praxi znamená, že z 2N IP interkomu uslyšíte zvuk v HD kvalitě, což vám zaručí výbornou srozumitelnost i v extrémně hlučném prostředí.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.