2N IP interkomy a IP audio produkty jsou MET certifikovány

Rádi bychom Vás informovali, že naše produkty 2N® Helios IP Vario, 2N® Helios IP Force, 2N® Helios IP Safety, 2N® SIP Speaker a 2N® NetSpeaker splňují požadavky všech příslušných UL norem potřebných pro získání označení MET.

13.01.2014

Jelikož jsou naše výrobky nabízeny ve více než 100 zemích světa, podléhají různým legislativním požadavkům v závislosti na tom, na jaké trhy jsou uváděny. Naše produkty 2N® Helios IP Vario, 2N® Helios IP Force, 2N® Helios IP Safety, 2N® SIP Speaker a 2N® NetSpeaker uspěly v testování, které provádí organizace MET LABORATORIES, INC. v souladu s bezpečnostními normami UL. Výše uvedené produkty tímto získaly certifikát MET, který prokazuje jejich shodu s náročnými požadavky na bezpečnost. 

Navíc produkty 2N® Helios IP Force a 2N® Helios IP Safety úspěšně prošly i testováním podle náročné normy UL50E, čím byla potvrzena výjimečná odolnost těchto produktů a jejich použitelnost v náročných venkovních podmínkách.

Kvalita, bezpečnost a odolnost uvedených 2N produktů tak byla znovu ověřená nezávislou autoritou. Uvedené certifikáty jsou k nahlédnutí níže v sekci Soubory ke stažení.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.