2N IP interkomy a 2N® Access Unit s novým firmwarem 2.12

Pro všechny 2N IP interkomy a přístupový systém 2N® Access Unit jsme uvolnili nový firmware verze 2.12. Podívejte se na stručný přehled nejzajímavějších nových funkcí a vylepšení.

24.06.2015

  • Rozšířené logování událostí prostřednictvím webového rozhraní – nyní můžete ve webovém rozhraní vidět všechny události (a ne jenom posledních 10), které se v souvislosti s IP interkomem či přístupovým systémem 2N® Access Unit dějí. Log tak nově obsahuje stovky záznamů.
  • Provisioning přes TR069 – protokol TR069 umožňuje vzdálené nastavování a čtení parametrů 2N IP interkomů a 2N® Access Unit, a to i bez použití jejich webového rozhraní. V praxi to využijí zejména poskytovatelé služeb, kteří mají svůj vlastní web např. pro kompletní nastavení chytré domácnosti. Jejich zákaznici si v tomto webovém rozhraní nastaví vše, co potřebují, a to včetně interkomu. Díky protokolu TR069 jim poskytovatel služeb již nemusí povolit přímý přístup do webové administrace interkomu.
  • Hlášení stavu registrace interkomu k PBX ze sekce „Automatizace“ – v této sekci přibyla nová podmínka, která umožňuje podmínit provedení konkrétní akce stavem registrace 2N Helios IP interkomu k PBX. Nově je tak možné reportovat stav registrace interkomu přes sekci „Automatizace“.
  • Softwarové ovládání piktogramu červeného zámku na interkomu 2N® Helios IP Verso přes sekci „Automatizace“ - červený zámek, který signalizuje, že je v objektu zapnutý alarm, se nově dá snadno ovládat přes sekci „Automatizace“. Původně to bylo možné pouze pomocí logického vstupu na základní jednotce.
  • Podpora 2N® Access Unit ve verzi se 125kHz čtečkou – s ohledem na vývoj nové verze přístupového systému, který bude vybaven 125kHz čtečkou, bude každý firmware od verze 2.12 podporovat 2N® Access Unit v obou verzích, a to s 13,56MHz i 125kHz čtečkou.

Stáhněte si nový firmware ve verzi 2.12! Pro každý produkt je k dispozici na jeho produktové stránce přímo v sekci Ke stažení.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.