2N® Indoor Touch nyní podporuje 2N® Helios IP Mobile v4

2N vydává nový firmware verze 1.6.7 pro komunikátor 2N® Indoor Touch. Ten kromě několika vylepšení (např. podpora prohlížeče Opera) a opravy chyb přináší i dlouho očekávanou novinku. Tou je aplikace 2N® Helios IP Mobile s novým designem a funkcemi.

10.11.2015

Kompletně nová verze aplikace 2N® Helios IP Mobile je oproti té původní výrazně stabilnější. Uživatelé rovněž pocítí i mnohem rychlejší odezvu a ocení intuitivnější ovládání. Z nových funkcí zase zaujme nejen automatický screenshot z 2N IP interkomu při zmeškaném hovoru, ale i možnost otevření zámku interkomu při neaktivním hovoru.

Další novinkou aplikace 2N® Helios IP Mobile je rozšířený noční mód „Nerušit“ (Do not disturb Night mode). Ten vám nyní umožní nastavit si tento „tichý režim“ na celý týden dopředu. Nebudete tak rušeni např. v noci během vašeho odpočinku. Užitečnou vychytávkou, kterou ocení zejména správci budov, je i speciální admin heslo pro přístup ke konfiguraci aplikace. Díky tomu se např. obyvatelé bytů dostanou pouze do těch nastavení, které jim správce budovy zpřístupní.

V průběhu následujícího měsíce bude aplikace 2N® Helios IP Mobile dostupná i pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS. Hned jak bude nejnovější verze této aplikace ke stažení na Google Play a  iTunes Store, budeme vás informovat.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.